پنجشنبه 27 دي 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


1397/3/27 يكشنبه حالیا عید شد و رونقِ مِی، افزون گشت ... در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر،دکتر دلاور معاون غذا و دارو اراک ، فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،دکتر دلاور معاون غذا و دارو اراک در پیامی حلول ماه مبارک شوال و فرارسیدن عید سعید فطر، این روز الهی که روز پاداش دادن به بندگان صالح و صابر خداوند است را به تمام مسلمین جهان به ویژه به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تمامی کارکنان حوزه سلامت و معاونت های غذا و دارو سراسر کشور و مردم شریف ایران تبریک گفت.

ماه رمضان، ماه نزول تنزیل وحی، ماه بشارت ضیافت الهی و ماه گشایش درهای لطف و رحمت و مغفرت حضرت دوست گذشت.

رمضان با سحرها و افطارهایش و با شب های قدر و مناجات هایش از روزه داران انسان هایی ساخته که از نو متولد شده و تازگی روح را در خود احساس می کنند و عید فطر پاداش بندگان مخلص خداست که با یک ماه دلدادگی و بندگی روح و جان خود را به ملکوت اعلی پیوند داده اند.

گوارا باد بر بندگان صالح خدا  این عید سعید بندگی و دلدادگی به خداوند باریتعالی.

فرا رسیدن عید نوشیدن از جام طاعت و سربلندی از آزمون بردباری و عبادت را به تمامی مسلمین جهان به ویژه  همکاران حوزه سلامت و معاونت های غذا و داروی سراسر کشور تبریک گفته و آرزو می کنیم که خداوند عزّت، عظمت و کمال را در سرنوشت همه میهمانان سفره الهی مقدّر فرماید.

انتهای پیام/

رسول غفاری

بیشتر


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved